Tuinpoort Royal grenen hout antraciet 180 x 90 cm
20% korting
Beoordeeld met 3.9 van de 5 sterren, 15 klantbeoordelingen
Oude prijs: 137 euroPrijs: 109.6 euro
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 117146 |
| EAN | 8711615103728 |
| Gewicht product | 2500 gr |
| Hoogte product | 16 mm |
| Lengte product | 1800 mm |
| Breedte product | 140 mm |
| Type(nummer) | 180x14cm |
| Merk | Geen |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie