Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Kleurfamilie:Zwart
- Materiaal:Kunststof
Handig als set kopen

Tuinstoel Lauren129.00
Totaal 129.00
Specificaties
| Product |
|---|
| Productnummer | 182618 |
|---|
| EAN | 8711247136811 |
|---|
| Gewicht product | 18720 gr |
|---|
| Hoogte product | 810 mm |
|---|
| Lengte product | 535 mm |
|---|
| Breedte product | 560 mm |
|---|
| Merk | Wakefield |
|---|
| N P K | 9998-9998-9998 |
|---|
| Algemeen |
|---|
| Kleurfamilie | Zwart |
|---|
| Type | Eettafelstoel |
|---|
| FSC-keurmerk | Nee |
|---|
| Lijn | Lauren |
|---|
| Materiaal | Kunststof |
|---|
| PEFC Keurmerk | Nee |
|---|
| Stapelbaar | Ja |
|---|
| Aantal standen | 1 |
|---|
| Geleverd als bouwpakket (te monteren) | Ja |
|---|
| Opvouwbaar/Opklapbaar/Inklapbaar/Intrekbaar | Nee |
|---|
| Maximale belasting | 160 kg |
|---|
| Kleur | Antraciet |
|---|
| Materiaal (detail) | PP (Polypropyleen/polypropeen) |
|---|
| Met armleuning | Ja |
|---|
| Afmetingen |
|---|
| Zitdiepte | 42.5 cm |
|---|
| Hoogte armleuning | 67.5 cm |
|---|
| Zitbreedte | 40.5 cm |
|---|
| Zithoogte | 47 cm |
|---|
| Accessoires |
|---|
| Kussen meegeleverd | Nee |
|---|
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.
Klantbeoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
Tuinstoel Lauren
Degelijke terrasstoel en mooi design. Onderhoudsvrij en weersbestendig!
super
bestand tegen groot gewicht,goede rugsteun,mooi uitzicht
Prima stoeltje
Stevige brede stoel. Ziet er duurzaam uit. Stapelbaar en moderne strakke uiterlijk