15.99
Prijs: 7.99 euro
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
Reliëftegel geimpregneerd 20-lats
Een terras of een paadje aanleggen doe je in een handomdraai met deze vierkante tuintegels met reliëf. Het reliëf heeft vele voordelen: het maakt je tegels unieker en ze gaan (nog) langer mee. Daarnaast is het hout geïmpregneerd, zodat weer en wind er weinig vat op hebben. Makkelijk te installeren en te onderhouden.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 132733 |
| EAN | 8711615017124 |
| Gewicht product | 6500 gr |
| Hoogte product | 28 mm |
| Lengte product | 1000 mm |
| Breedte product | 1000 mm |
| Type(nummer) | 100x100cm |
| Merk | Geen |
| Ecocheque | Ja |