Prijs: 44.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve productenProductomschrijving
- Materiaal:Kunststof
Met de zwarte Ubbink-onderwaterverlichting Multibright 20 LED creëer je een mooi verlichte vijver zodra het ?s avonds donker wordt. Dit geeft een uniek effect en gezellige sfeer tijdens lange zomeravonden. De onderwaterledverlichting krijg je geleverd met diverse accessoires, zoals bekabeling van 10meter en verschillende kleurschijven voor gekleurd licht. De onderwaterverlichting Multibright van Ubbink bevat een LED lamp die voldoet aan de Europese veiligheidsrichtlijnen. De LED lamp voor onderwaterverlichting is voorzien van een hoogwaardige veiligheidstransformator. Bovendien zijn LED lampen energiezuinig en duurzaam. Hierdoor heb je lange tijd plezier van jouw zwarte LED onderwaterlamp van Ubbink.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 317253 |
| EAN | 8711465540377 |
| Gewicht product | 1337 gr |
| Hoogte product | 80 mm |
| Lengte product | 95 mm |
| Breedte product | 75 mm |
| Type(nummer) | MultiBright |
| Merk | Ubbink |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |