Ubbink Powermax filterpomp 1200 FI
Prijs: 59.95 euro
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve productenProductomschrijving
- IP Beschermingsklasse:IP68 - Protection against all fabrics; waterproof
- Snoerlengte:10 m
De Ubbink-filterpomp Powermax 1200 FI filtert vuildeeltjes tot een grootte van 4mm uit het water en zorgt voor voldoende watercirculatie. De pomp is te gebruiken in combinatie met een vijverfilter. Voor het transporteren van water verbruikt de filterpomp weinig stroom. De duurzame pomp is ook geschikt voor water met lichte verontreinigingen. De filterpompen van Powermax hebben een circulatiecapaciteit variërend van 1200 tot 9500L per uur. Je kan de filterpomp continu gebruiken. Dankzij het FI-ecorotorsysteem levert de pomp doorlopend een constante prestatie en is ook nog stroombesparend.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 453889 |
| EAN | 8711465513562 |
| Gewicht product | 1958 gr |
| Hoogte product | 160 mm |
| Lengte product | 155 mm |
| Breedte product | 280 mm |
| Type(nummer) | Powermax |
| Merk | Ubbink |
Klantbeoordelingen
1 klantbeoordeling
5 sterren
0 beoordelingen
4 sterren
1 beoordeling
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
4/5
Uitstekende werking
De pomp doet perfect het werk waarvoor ze is aangekocht.
Zeer eenvoudig in onderhoud.
pilonovitch
24 april 2017