Ubbink Aqua liner grondfolie 4 m breed per meter
Beoordeeld met 4.5 van de 5 sterren, 6 klantbeoordelingen
Meest verkocht
Prijs: 14.19 euro
Dit product is uit ons assortiment
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 429527 |
| EAN | 8711465311663 |
| Gewicht product | 7219 gr |
| Hoogte product | 1 mm |
| Lengte product | 3000 mm |
| Breedte product | 4000 mm |
| Type(nummer) | AquaLiner |
| Merk | Ubbink |