Van Marcke GO buissifon 6/4"F x Ø40 mm universeel
Prijs: 26.99 euro
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo nog 4 dagen geldig
Diameter afvoerbuis:
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Type sifon:S-sifon
- Diameter afvoerbuis:40 mm
- Geschikt voor:Gootsteen, Lavabo's
Deze sifon is universeel toepasbaar in je sanitair.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 484590 |
| EAN | 5400464007037 |
| Gewicht product | 240 gr |
| Hoogte product | 0 mm |
| Lengte product | 0 mm |
| Breedte product | 0 mm |
| Type(nummer) | 6/4F x Ø40 mm - Universeel |
| Merk | Van Marcke GO |
Bestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.
Vaak samen gekocht
Klantbeoordelingen
4 klantbeoordelingen
5 sterren
3 beoordelingen
4 sterren
1 beoordeling
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
4/5
Ideale sifon
Ideale sifon als je niet teveel plaats hebt omdat je dit type in alle richtingen kan placeren.
Roel
10 november 2021