Sanivesk muurrozet 5/4" x 32 mm chroom
Beoordeeld met 1.0 van de 5 sterren, 1 klantbeoordeling
Prijs: 16.99 euro
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 484602 |
| EAN | 5400464007235 |
| Gewicht product | 20 gr |
| Hoogte product | 0 mm |
| Lengte product | 0 mm |
| Breedte product | 0 mm |
| Type(nummer) | Ø32 mm |
| Merk | Van Marcke GO |