Van Marcke stop voor afvoerplug rubber Ø40 mm
Uitstekend beoordeeld
4.6 / 5 (12 klantbeoordelingen)
Prijs: 2.69 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Geschikt voor:Gootsteen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 484629 |
| EAN | 5400464009956 |
| Gewicht product | 10 gr |
| Hoogte product | 0 mm |
| Lengte product | 0 mm |
| Breedte product | 0 mm |
| Type(nummer) | Ø40 mm |
| Merk | Van Marcke GO |
Bestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.
Klantbeoordelingen
12 klantbeoordelingen
5 sterren
7 beoordelingen
4 sterren
5 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Goede afvoerplug.
Perfect passende stop voor wasbak. Vervangt het huidige klik-klak zonder dat ik de hele afvoer moet vervangen. (Enkel dop klikklak uitgedraaid en deze afvoerplug gebruiken.)
Peter1968
23 december 2024
4/5
Handig
Is handig en simpel, gemakkelijk in gebruik doet wat het moet doen
Trisa
10 juni 2024