Van Marcke stop voor afvoerplug rubber Ø50,5 mm
Uitstekend beoordeeld
4.8 / 5 (12 klantbeoordelingen)
Prijs: 3.29 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Geschikt voor:Gootsteen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 484635 |
| EAN | 5400464010037 |
| Gewicht product | 10 gr |
| Hoogte product | 0 mm |
| Lengte product | 0 mm |
| Breedte product | 0 mm |
| Type(nummer) | Ø50,5 mm |
| Merk | Van Marcke GO |
Bestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.
Klantbeoordelingen
12 klantbeoordelingen
5 sterren
11 beoordelingen
4 sterren
0 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
1 beoordeling
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Vind het bij Gamma
Exact wat ik nodig had en voldoende voorraad, vriendelijk geholpen
LEONEL
23 mei 2025