Van Marcke stop voor afvoerplug rubber ø56,5 mm
Prijs: 3.79 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Geschikt voor:Gootsteen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 484637 |
| EAN | 5400464009970 |
| Gewicht product | 30 gr |
| Hoogte product | 0 mm |
| Lengte product | 0 mm |
| Breedte product | 0 mm |
| Type(nummer) | Ø57 mm |
| Merk | Van Marcke GO |
Bestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.