Veiligheidsbroek inclusief zaagbescherming
Hoe werkt huren?
- Selecteer je dichtstbijzijnde winkel.
- Start je online reservering als het product in het assortiment zit van je gekozen winkel.
- De winkel stuurt je een bevestiging zodra zij de reservering geaccepteerd hebben.
- Neem een geldig Belgisch paspoort / identiteitsbewijs / vreemdelingendocument of een ander Europees paspoort / identiteitsbewijs mee naar de bouwmarkt om het product op het afgesproken tijdstip op te halen.
- Betaal je borg aan de kassa.
- Bij het inleveren van het apparaat in de winkel verrekenen we de huurkosten met de borg.
- Bij het aangaan van een verhuurcontract ga je akkoord met de voorwaarden.
- Huren voor een dagdeel: retour binnen 4 uur.
Huren voor een dag: retour binnen 24 uur.
Huren voor een week: retour binnen 7 x 24 uur (7 dagen).
Controleer de openingstijden van je GAMMA zodat je de gehuurde toestellen tijdig kan binnenbrengen.
Productomschrijving
- Inclusief geïntegreerde zaagbescherming
- Geschikt voor werken met kettingzagen
- Beschermt benen bij risicovol werk
Met de Veiligheidsbroek inclusief zaagbescherming werk je veilig bij taken met kettingzagen en ander risicovol gereedschap. Deze veiligheidsbroek biedt bescherming aan de benen tijdens intensieve werkzaamheden. Dankzij de geïntegreerde zaagbescherming wordt het risico op snijwonden beperkt.
De veiligheidsbroek kan gebruikt worden bij tuin-, bos- en bouwwerken waar veiligheid belangrijk is. Het comfortabele ontwerp laat toe om gecontroleerd te blijven werken. Voor extra bescherming worden veiligheidsschoenen en veiligheidshandschoenen aanbevolen.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 018527 |
| EAN | 2000000185279 |
| Gewicht product | 1400 gr |
| Hoogte product | 500 mm |
| Lengte product | 70 mm |
| Breedte product | 350 mm |
| Merk | RentPartner |
| N P K | 9998-9998-9998 |