Productomschrijving
- IP Beschermingsklasse:IP68 - Protection against all fabrics; waterproof
- Snoerlengte:10 m
Hou het water van je vijver in topconditie met deze vijverpomp type Elimax van Ubbink. Dit model heeft een maximaal vermogen van 1.500 watt, een maximaal debiet van 1.500 liter per uur, een maximale opvoerhoogte van 1,85 meter én een kabel van 10 meter. De pomp zelf is gemaakt uit kunststof en verkrijgbaar met verschillende vermogens.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 187700 |
| EAN | 8711465513029 |
| Gewicht product | 1855 gr |
| Hoogte product | 170 mm |
| Lengte product | 160 mm |
| Breedte product | 230 mm |
| Type(nummer) | Elimax |
| Merk | Ubbink |
Klantbeoordelingen
3 klantbeoordelingen
5 sterren
2 beoordelingen
4 sterren
1 beoordeling
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Vijverpomp
Prima pomp voor een goede prjs
John
6 maart 2021