Productomschrijving
- IP Beschermingsklasse:IP68 - Protection against all fabrics; waterproof
- Snoerlengte:10 m
Hou het water van je vijver in topconditie met deze vijverpomp type Xtra van Ubbink. Dit model heeft een maximaal vermogen van 1.600 watt, een maximaal debiet van 1.600 liter per uur, een maximale opvoerhoogte van 2 meter én een kabel van 10 meter. De pomp zelf is gemaakt uit kunststof en verkrijgbaar met verschillende vermogens.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 215449 |
| EAN | 8711465519519 |
| Gewicht product | 229 gr |
| Hoogte product | 122 mm |
| Lengte product | 110 mm |
| Breedte product | 185 mm |
| Type(nummer) | Xtra |
| Merk | Ubbink |
Klantbeoordelingen
7 klantbeoordelingen
5 sterren
4 beoordelingen
4 sterren
3 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Prima pomp
Prima pomp doet het prima voor mijn waterval
4 oktober 2020
5/5
Ubbink vijverpomp..prima
Voldoet prima..goede vijverpomp en snel geleverd !
Bert
29 juni 2020
5/5
Leuk ding voor weinig geld
Maand geleden gekocht als sierstuk in de vijver.
Zeer mooie fontein voor weinig geld. Je ziet zelfs dat de vissen er blij mee zijn.
Force
24 mei 2017