89.99
Prijs: 67.49 euro
25% korting op alle hang-, tafel- en vloerlampen m.u.v. Philips Hue
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Aanbieding t/m 30-06-2026
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- gratis
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Niet op voorraad in onze winkels. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Met geïntegreerde LED
- Uplighter met leeslamp
Twee vloerlampen voor de prijs van één. Deze vloerlamp combineert een richtbare leeslamp met een hoogwaardige uplighter. De vloerlamp is uitgerust met niet één maar twee geïntegreerde, duurzame led-lampen. De bediening is eenvoudig. De twee schakelaars zijn netjes geïntegreerd in het design van de lamp en perfect apart te bedienen. Veelzijdigheid heb je sowieso troef. De leesarm is kantelbaar voor een perfecte detailverlichting. Het hoogwaardige aluminium zorgt voor een strakke look en jarenlang plezier. Deze vloerlamp past zowel in je leefruimte als in je slaapkamer.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 296069 |
| EAN | 5411212862631 |
| Gewicht product | 4900 gr |
| Hoogte product | 1800 mm |
| Lengte product | 254 mm |
| Breedte product | 532 mm |
| Merk | Lucide |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Gratis thuisgeleverd
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.