Prijs: 22.49 euro
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo t/m morgen geldig
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, zaterdag 16 mei in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Niet op voorraad in onze winkels. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Toepassing:Metselen
- Materiaal:Metaal
- Type:Vloerspaan
Deze vloerspaan heeft een lengte van 60cm en is voorzien van een houten handgreep, zodat de spaan fijn te hanteren is. De vloerspaan is ideaal voor het egaliseren van vloeren én wanden. De vloerspaan heeft een puntvorm. Dit is vooral handig voor het afwerken van hoeken. Met de puntige vloerspaan werk je in één keer zowel de rechte stukken als de hoeken af. Voor het beste resultaat gebruik je de vloerspaan in combinatie met het vloerschuurbord. Kortom, voor het aanstrijken van vloeren en het glad maken van wanden is de vloerspaan geschikt gereedschap.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 187665 |
| EAN | 4032526705080 |
| Gewicht product | 578 gr |
| Hoogte product | 90 mm |
| Lengte product | 78 mm |
| Breedte product | 500 mm |
| Type(nummer) | 600x90mm |
| Merk | Suki |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.