Per pak
Prijs: 18.4 euro
Per m²: 11.50Per m²
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve productenProductomschrijving
- 1.6 m² per verpakking
- Tegeldikte van +/- 8 mm
- Vorst-, vocht- en krasbestendig
Op elke vloer past een tegel … Maar welke? Deze vorstbestendige Grain vloertegel is volkeramisch en verkrijgbaar in antraciet of grijs. De vierkante tegel is 40 op 40 cm. Leuk in moderne interieurs op zoek naar diepgang.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 534936 |
| EAN | 8698099125180 |
| Gewicht product | 7250 gr |
| Hoogte product | 400 mm |
| Lengte product | 8 mm |
| Breedte product | 400 mm |
| Merk | Cobo tiles |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie