Productomschrijving
HKC terrasplank bruin, per 3
Deze vlonderplank van Hout Kunststof Composiet (HKC) is samengesteld uit natuurlijke vezels en polymeren, waardoor het weerbestendig is en een warme, natuurlijke uitstraling heeft tegelijk. De terrasplank is 220 cm lang en 15 cm breed en is verkrijgbaar per 3 stuks.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 441197 |
| EAN | 8711615148088 |
| Gewicht product | 15440 gr |
| Hoogte product | 25 mm |
| Lengte product | 2200 mm |
| Breedte product | 150 mm |
| Type(nummer) | 220x15cm |
| Merk | Geen |
Klantbeoordelingen
1 klantbeoordeling
5 sterren
0 beoordelingen
4 sterren
0 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
1 beoordeling
Meeste sterren klantbeoordelingen
1/5
uitzetten
Heb 1 jaar geleden dit artikel gekocht, nu 1 jaar later zijn de plamken van 220 cm. ruim 1 uitgezet in de lengte. Ze liggen strak tussen 2 muurtjes en zijn dus aardig krom getrokken.... moet dit jaar weer nieuwe kopen en terras herstellen.
Ron de Vries
2 mei 2015