VT bloemenweide voor bijen en vlinders 15 gram
Prijs: 6.85 euro
Per kg: 456.67Per kg
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Voedingsbodem:Grond
- Zaaiperiode:Juni, Mei
- Bloeiperiode:Augustus, Juli, September
- Binnen-/buitengebruik:Buiten
Wie van moestuinieren houdt, vindt zeker zijn gading bij GAMMA: van kleine zaadjes tot grote moestuinbakken. Een van die kleine zaadjes zijn deze zaden voor een bloemenweide voor bijen en vlinders. Ideale zaaitijd: april tot juli. Tip: trekt nuttige insecten aan.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 543714 |
| EAN | 5411266381201 |
| Gewicht product | 15 gr |
| Hoogte product | 240 mm |
| Lengte product | 50 mm |
| Breedte product | 140 mm |
| Merk | VT |
| Ecocheque | Ja |
Klantbeoordelingen
1 klantbeoordeling
5 sterren
0 beoordelingen
4 sterren
1 beoordeling
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren klantbeoordelingen
4/5
Er groeit wat er op de verpakking staat.
Enkele weken terug kocht ik een mix voor een bloemenweide en deze is nu rijkelijk aan het bloeien :)
Natuurliefhebber
2 juli 2018