Productomschrijving
- Verpakt per set van 8 lamellen
- Garantieperiode van 15 jaar
- Geschikt voor elektrische snoer verwarming en warmwaterbuizen
- 5 mm dikke planken voor slijtvastheid
Click vinyl Lazaro rechte stroken gerookt eiken houtlook
De click vinyl Lazaro rechte stroken gerookt eiken houtlook biedt een warme uitstraling met de authentieke look van gerookt eikenhout. Deze vloer is verpakt per 2,225 m² en bevat 8 lamellen. Elke lamel heeft een lengte van 122 cm en een breedte van 22,8 cm, met een dikte van 0,5 cm. De micro V-groef aan zowel de korte als lange zijde zorgt voor een elegante afwerking. De vloer is waterbestendig, antislip en geschikt voor gebruik met vloerverwarming, zowel warmwaterbuizen als elektrisch snoer. Met een toplaag van 0,55 mm is de vloer perfect voor intensief woongebruik en zeer intensief commercieel gebruik.
De juiste basisvloer en benodigdheden
Het leggen van de click vinyl Lazaro rechte stroken gerookt eiken houtlook vereist geen complexe voorbereidingen. De vloer kan eenvoudig op een bestaande harde ondergrond zoals beton of tegels gelegd worden. Zorg ervoor dat de ondervloer droog, vlak, hard en vrij van scherpe oneffenheden is. Laat de planken voor het leggen 48 uur acclimatiseren in de ruimte. Dankzij de gebruiksvriendelijke klikverbinding is het leggen van deze vloer zelfs voor de doe-het-zelver een fluitje van een cent.
Zo houd je je vloer mooi
Onderhoud van de click vinyl Lazaro rechte stroken gerookt eiken houtlook is eenvoudig. Regelmatig stofzuigen, vegen en licht dweilen zijn voldoende om de vloer in topconditie te houden. Het gebruik van een deurmat helpt om vuil buiten te houden, terwijl viltplakkers onder meubels en een beschermmat onder bureaustoelen met wieltjes extra slijtage voorkomen. Deze eenvoudige stappen zorgen ervoor dat je vloer er jarenlang mooi uit blijft zien.
Hulp nodig bij je klus?
Heb je hulp nodig bij het leggen van je vloer? Maak gebruik van onze doe-het-zelf advies pagina voor begeleiding en tips. Een expert kan je voorzien van persoonlijk advies dat is afgestemd op jouw specifieke situatie. Ontdek de mogelijkheden en zorg dat je project soepel verloopt!
Passende accessoires
Handig als set kopen
25.- extra korting op alle vloeren vanaf 100.- via bon
Op vertoon van deze kortingsbon én je geregistreerde GAMMAplus kaart aan de kassa bij GAMMA in België krijg je 25.- extra korting bij aankoop vanaf 100.- laminaat, parket en vinyl/PVC vloeren voor binnen, bovenop alle lopende kortingen van woensdag 03 t/m dinsdag 16 december 2025. De korting geldt ook in de webshop van gamma.be (op artikelen die daadwerkelijk in de webshop te koop zijn) door in te loggen op je GAMMA account en gebruik te maken van de webshopcode 2549FLOOR25. De korting wordt verrekend op je resterende bedrag bij het bereiken van de voorwaarden na verrekening van eventuele andere kortingen. Extra korting is niet cumuleerbaar met andere extra kortingen binnen hetzelfde assortiment. De korting geldt niet op Altijd Laag, reeds gekochte artikelen, stalen, tegels, GAMMA cadeaukaart, diensten en verhuur. Niet geldig met terugwerkende kracht. Niet omruilbaar in geld. Max. 1x dezelfde bon per klant en per kassaticket. V.U.: GAMMA België NV, Desguinlei 100, bus 9, B-2018 Antwerpen
Download hier snel je kortingsbon
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 302354 |
| EAN | 8717003452775 |
| Gewicht product | 22110 gr |
| Hoogte product | 5 mm |
| Lengte product | 1220 mm |
| Breedte product | 228 mm |
| Merk | Geen |