Vloerdelen grenen 20x165 mm 260 cm 5 stuks
Online op voorraad
- Thuisbezorgd
- €39.95
- Bezorging tussen 18 mei en 25 mei
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Materiaal:Hout
- Dikte lamel:20 mm
- V-groef:Ja aan lange zijde (2-zijdig)
- Type verbinding:Tong en groef verbinding
Deze massief grenen vloerdelen hebben een rustieke, levendige uitstraling. Deze massief grenen vloerdelen zijn onbehandeld en kun je naar eigen wens (opnieuw) lakken of oliën, waardoor de levensduur in principe eindeloos is.
De vloerdelen hebben rondom een tong- en groefverbinding. Hierdoor kun je deze vloer ‘zwevend verleggen’ en de vloerdelen aan elkaar lijmen, maar je kunt deze vloer ook volledig (laten) verlijmen aan de basisvloer.
De planken zijn circa 260cm lang, 16,5 cm breed en circa 20mm dik. Het hout is FSC gecertificeerd en daarmee afkomstig uit duurzaam beheerde bossen. De inhoud per pak bedraagt circa 2,145 m2 (5 planken).
Tip: Houd bij het berekenen van de benodigde hoeveelheid vloerdelen rekening met eventueel zaagverlies. De hoeveelheid onderhoud van de vloer is afhankelijk van de gekozen afwerking en de intensiteit van het gebruik.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 162736 |
| EAN | 8711283003061 |
| Hoogte product | 20 mm |
| Lengte product | 2600 mm |
| Breedte product | 165 mm |
| Type(nummer) | Grenen 260x16,5x2cm |
| Merk | Geen |
| Ecocheque | Ja |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie