GAMMA geluidsabsorberende plaat zwart 100x50x3 cm 2 stuks
Prijs: 19.89 euro/m²
Per pak: 19.89Per pak
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Bevestigingsmethode:Lijmen
- Geschikt voor:Plafond, Muur
- Materiaal:Kunststof
Met GAMMA geluidsabsorberende platen zwart 100x50cm 30mm 2 stuks realiseer je op een eenvoudige manier een betere akoestiek in de ruimte waar deze worden toegepast. Ideaal voor bijvoorbeeld je eigen geluidstudio. De platen absorberen geluid optimaal en verminderen het galmen. Daarnaast zijn de platen eenvoudig te bevestigen met bijvoorbeeld contactlijm.
Klantbeoordelingen
16 klantbeoordelingen
5 sterren
11 beoordelingen
4 sterren
2 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
1 beoordeling
1 ster
2 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Voldoet aan de verwachtingen
Fijn product! Het is stevig, maar tegelijkertijd ook makkelijk op maat te knippen/snijden. Voldoet ook prima als absorberend materiaal bij het versturen van breekbare pakketjes/opbergen van breekbare spullen.
L Kooi
28 januari 2026
5/5
Isolatie
Prima spul gebruikt regen tocht.
MW
20 februari 2025
5/5
Top product
Doet precies wat ik er van verwachtte....
Henk G
25 december 2024
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 157060 |
| EAN | 8711247084617 |
| Gewicht product | 750 gr |
| Hoogte product | 1000 mm |
| Lengte product | 30 mm |
| Breedte product | 500 mm |
| Merk | GAMMA |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.