GAMMA gipsplaatschroef 3,6x35 mm gefosfateerd 150 stuks
Prijs: 9.79 euro
Lengte schroef:
Diameter schroef:
Aantal stuks:
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Type:Gipsplaatschroef
- Type kop:Phillips
- Lengte schroef:35 mm
- Aantal stuks:150 stuk(s)
- Materiaal:Metaal
Deze gipsplaatschroef van GAMMA is speciaal gemaakt voor het schroeven in gipsplaten. De schroef heeft draad over de volle lengte en biedt daarmee veel grip in de materie. De zwarte metalen schroeven hebben een afmeting van 3,6 bij 35mm en zijn voorzien van een PH-schroefkop en een Philips-aandrijving. Je kan de schroeven dus indraaien met een kruiskopschroevendraaier. Deze schroeven zijn gefosfateerd, wat zorgt voor een goede hechting van stuc en pleisterwerk. Omdat de kop platverzonken is, zijn de ingedraaide schroeven niet meer zichtbaar. Eén verpakking bevat 150 stuks.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 458006 |
| EAN | 8711247782438 |
| Gewicht product | 2463 gr |
| Hoogte product | 35 mm |
| Lengte product | 4 mm |
| Breedte product | 4 mm |
| Type(nummer) | 3.6x35mm |
| Merk | GAMMA |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.
Vaak samen gekocht
Klantbeoordelingen
12 klantbeoordelingen
5 sterren
7 beoordelingen
4 sterren
3 beoordelingen
3 sterren
1 beoordeling
2 sterren
1 beoordeling
1 ster
0 beoordelingen
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Prima schroeven
Schroeven heerlijk. Blijven goed zitten
Wim
5 januari 2026
5/5
Handig
Handige vijzen om gipsplaten te bevestigen in hout.
Jonas
24 november 2024
5/5
Stevige schroef voor gips.
Goed spul. Doet wat het moet doen!
Patricia1410
17 januari 2022