GAMMA grondboor 7 cm
Prijs: 21.49 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Veelzijdig gebruik: maakt gaten tot 7 cm doorsnede
- Comfortabele grip: anti-slip rubberen handvaten voor optimale controle
- Eenvoudig onderhoud: Schoonmaken met water en insmeren met olie of teflonspray
Deze grondboor is geschikt om gaten te maken voor palen met een doorsnede van 7 cm. De grondboor is gemaakt van verzinkt staal, dat het gereedschap tegen roestvorming beschermt en een lange levensduur geeft. De totale lengte van de grondboor is 122 cm. De boor is voorzien van rubberen antislip handvaten, waardoor je comfortabel kan werken. Een grondboor gaat langer mee als je hem na gebruik schoonmaakt met water en daarna insprayt met teflonspray of licht insmeert met olie.
Klantbeoordelingen
110 klantbeoordelingen
5 sterren
64 beoordelingen
4 sterren
25 beoordelingen
3 sterren
1 beoordeling
2 sterren
1 beoordeling
1 ster
19 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
fijne boor
werkt fijn, is niet te zwaar. Zeker aan te raden als iets diep de grond in moet.
Annemarie
28 april 2026
5/5
Prima ding.
Prima grondboor. Als je te lang en te diep bezig bent voel je het wel aan je handen en je lichaam, maar dat kun je niet aan de boor wijten.
Johan
8 april 2026
5/5
Prima gereedschap
Prima gereedschap. Doet wat het moet doen. Ook in ietwat licht bevroren grond komt de grondboor er nog moeiteloos in.
Danny
19 januari 2026
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 448875 |
| EAN | 8711247768845 |
| Gewicht product | 1294 gr |
| Hoogte product | 1235 mm |
| Lengte product | 60 mm |
| Breedte product | 373 mm |
| Type(nummer) | 7 cm 448875 |
| Merk | GAMMA |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.