GAMMA insteeknippel 3/4"
Prijs: 3.09 euro
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo nog 3 dagen geldig
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Eenvoudige aansluiting: sluit snel besproeiingsapparaten aan op je tuinslang
- Maat: geschikt voor 3/4 inch slangen
De GAMMA insteeknippel 3/4" kan je gebruiken om je tuinslang en een hulpstuk aan elkaar te bevestigen. Je kan beide aan elkaar bevestigen door te klemmen.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 453613 |
| EAN | 8711247770787 |
| Gewicht product | 13 gr |
| Hoogte product | 129 mm |
| Lengte product | 39 mm |
| Breedte product | 74 mm |
| Type(nummer) | 3/4" |
| Merk | GAMMA |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.
Vaak samen gekocht
Klantbeoordelingen
10 klantbeoordelingen
5 sterren
7 beoordelingen
4 sterren
2 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
1 beoordeling
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
prima nippel
goede vervanger voor afgebroken nippel
Frans1951
15 maart 2025
5/5
Nodig om zwembadje aan tuinslang aan te sluiten
Handig, gebruikt om speelstuk (waterregenboog) en zwembadje aan de tuinslang aan te sluiten.
Nana
23 augustus 2024
5/5
Koppelingen gamma
Evengoed als grote merken heel goede aankoop zeker aan te bevelen
Jmf
18 juni 2024