GAMMA laminaat Signature Extra Breed doorleefd grijs eiken
Productomschrijving
- Dikte plank van 8 mm voor hoge slijtvastheid
- V-groef aan lange zijde
- Geschikt voor intensief woongebruik en normaal commercieel gebruik
- Garantie van 25 jaar
Verrijk je leefruimte met de natuurlijke schoonheid en moderne flair van GAMMA's laminaat Signature Extra Breed doorleefd grijs eiken. De vloer creëert een verfijnde uitstraling voor je woning die lang mee zal gaan. Het extra brede laminaat is 30% breder dan gewoon laminaat. Daarnaast is deze laminaatvloer voorzien van een subtiele v-groef langs de lange zijden, waarmee de planken nog meer tot hun recht komen. De vloer maakt gebruik van een klikverbinding, waarbij het laminaat zwevend kan worden gelegd in plaats van vast te lijmen aan de ondervloer. De laminaatvloer is in combinatie met de juiste ondervloer prima geschikt voor eventuele vloerverwarming aan de hand van warmwaterbuizen. Om valpartijen te voorkomen is het kliklaminaat antislip, waarmee het extra grip en stabiliteit biedt. Laminaat is bovendien eenvoudig te reinigen en daarmee zeer onderhoudsvriendelijk. De laminaatvloer heeft een dikte van 8 mm, wat bijdraagt aan een goede stabiliteit en het product geschikt maakt voor zowel intensief woongebruik als normaal commercieel gebruik. De verpakking bevat 8 lamellen wat resulteert in een totale inhoud van 2.69 m².
Bijpassende plinten
Decorgelijke plinten zijn zowel in Europlint (nr 614) als Plakplint (613) verkrijgbaar. Daarnaast kan je er ook voor kiezen om de vloer af te werken met een hoge witte plint. Deze zijn in verschillende uitvoeringen, hoogtes en stijlen beschikbaar. Voor het afwerken van de hoeken en kozijnen kunnen er speciale plintaccessoires gekocht worden.
Basisvloer
De basis voor laminaat kan een betonnen of houten basisvloer zijn. De vloer moet vrij van oneffenheden zijn en daarnaast is het ook belangrijk dat de vloer vrij van vocht is. Op een houten basisvloer moet eerst nog een spaanplaat worden aangebracht en verende planken extra vastgezet worden. Bij een betonnen basisvloer is het belangrijk om een waterdichte folie te leggen. Daarnaast kan er ook nog een ondervloer voor onder andere warmte-isolatie of geluidsdemping worden gelegd. Het plaatsen van een ondervloer is een uitermate essentieel onderdeel van jouw nieuwe laminaatvloer. De belangrijkste redenen om een ondervloer te plaatsen zijn dat kleine oneffenheden worden weggewerkt en het is thermisch en akoestisch isolerend. Voor elk type kamer en elk type situatie hebben wij een geschikte ondervloer beschikbaar.
Hulp nodig bij je klus?
Bekijk het doe-het-zelfadvies op onze website voor meer informatie over het leggen van een laminaatvloer.
Gereedschap
Voor het leggen van een vloer heb je het volgende gereedschap nodig: (decoupeer)zaag (voorzien van een laminaatzaagje). of laminaatsnijder, laminaat legset, afstandshouders, winkelhaak, timmermanspotlood en rolmaat.
Onderhoud
Een laminaatvloer kan je eenvoudig onderhouden door te stofzuigen en lichtdroog te dweilen (met laminaatreiniger). Goed onderhoud verlengt namelijk de levensduur van je vloer. Je kan de vloer beschermen door een goede deurmat aan te schaffen en de vloer regelmatig schoon te houden door te stofzuigen, vegen of te dweilen. Daarnaast kan je stoelen voorzien van viltplakkers en ze voorzichtig aanschuiven. Bij een bureaustoel met wieltjes kan je beschadigingen aan de vloer voorkomen door een vloermat aan te schaffen.
Passende accessoires
Handig als set kopen
25.- extra korting op alle vloeren vanaf 100.- via bon
Op vertoon van deze kortingsbon én je geregistreerde GAMMAplus kaart aan de kassa bij GAMMA in België krijg je 25.- extra korting bij aankoop vanaf 100.- laminaat, parket en vinyl/PVC vloeren voor binnen, bovenop alle lopende kortingen van woensdag 03 t/m dinsdag 16 december 2025. De korting geldt ook in de webshop van gamma.be (op artikelen die daadwerkelijk in de webshop te koop zijn) door in te loggen op je GAMMA account en gebruik te maken van de webshopcode 2549FLOOR25. De korting wordt verrekend op je resterende bedrag bij het bereiken van de voorwaarden na verrekening van eventuele andere kortingen. Extra korting is niet cumuleerbaar met andere extra kortingen binnen hetzelfde assortiment. De korting geldt niet op Altijd Laag, reeds gekochte artikelen, stalen, tegels, GAMMA cadeaukaart, diensten en verhuur. Niet geldig met terugwerkende kracht. Niet omruilbaar in geld. Max. 1x dezelfde bon per klant en per kassaticket. V.U.: GAMMA België NV, Desguinlei 100, bus 9, B-2018 Antwerpen
Download hier snel je kortingsbon
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 548323 |
| EAN | 8717003294894 |
| Gewicht product | 18584 gr |
| Hoogte product | 8 mm |
| Lengte product | 1380 mm |
| Breedte product | 244 mm |
| Type(nummer) | 548323 |
| Merk | GAMMA |
| Ecocheque | Ja |