GAMMA lijmkam 6x6 mm
Prijs: 4.69 euro
Met GAMMAplus
20% korting vanaf €40 met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo t/m morgen geldig
breedte (mm):
vertanding (mm):
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Materiaal:Hout - bewerkt, Metaal
- Type:Lijmkam
Deze GAMMA lijmkam meet 6mm bij 180mm. Dat wil zeggen dat de lijmkam 6mm brede tanden heeft en een totale breedte van 180mm, oftewel 18cm. Hierdoor is de lijmkam geschikt voor het aanbrengen en verdelen van verschillende bouwlijmen en pastalijmen. Je gebruiktde lijmkam van 6mmx180mm voor tegelwerk. Naast de lijmkam voor tegelwerk met 6mm tanden en een breedte van 180mm heeft GAMMA ook lijmkammen met tandbreedtes van 3mm en 4mm of lijmkammen met een totale breedte van 300mm. Bekijk het assortiment met verschillende lijmkammen.
Klantbeoordelingen
16 klantbeoordelingen
5 sterren
8 beoordelingen
4 sterren
4 beoordelingen
3 sterren
3 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
1 beoordeling
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Werkt goed
Werkt goed verdeelt de lijm goed en goed schoon te maken
Rene Rens
1 juni 2025
5/5
Lijmkam
Lijmkam werkt fijn en maakt scherpe rillen. Prijs is goed. Voor kleinere tegelklusjes.
Bertus
17 mei 2025
5/5
Lijmkam kwaliteit zoals van gamma gewend
Lijmkam voor weinig geld zeer tevreden
Alfons
27 februari 2022
Passende accessoires
Handig als set kopen
GAMMA lijmkam 6x6 mm4.69
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 4.69
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 400792 |
| EAN | 8711247711278 |
| Gewicht product | 87 gr |
| Hoogte product | 175 mm |
| Lengte product | 16 mm |
| Breedte product | 115 mm |
| Type(nummer) | 6mm tand |
| Merk | GAMMA |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.