GAMMA pedaalemmer rond chroom 3 liter
Prijs: 15.49 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Materiaal:Kunststof, Metaal
De pedaalemmers van GAMMA combineren een straffe prijs met een straffe kwaliteit, net zoals je van de andere producten gewoon bent. Maak je keuze uit een van de vele modellen want de ene pedaalemmer is de andere niet, toch? Deze ronde pedaalemmer van 3 liter is chroomkleurig.
Klantbeoordelingen
1 klantbeoordeling
5 sterren
0 beoordelingen
4 sterren
1 beoordeling
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
4/5
Leuk pedaalemmertje voor op het toilet
Een prima mini pedaalemner voor op het toilet. In combinatie met de 3 liter zakken van Brabantia blijft de binnenemmer ook schoon. Enige minpuntje is dat onderop geen rubberen ring of rand zit waardoor de pedaalemner iets kan glijden over gladde vloeren. Dit is op te lossen met anti slip plakkers of tape.
22 november 2018
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 263209 |
| EAN | 8711247573302 |
| Gewicht product | 715 gr |
| Hoogte product | 260 mm |
| Lengte product | 222 mm |
| Breedte product | 170 mm |
| Type(nummer) | Rond 3 liter |
| Merk | GAMMA |