GAMMA plakspaan 280x130 mm
Prijs: 13.49 euro
Met GAMMAplus
20% korting vanaf €40 met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo alleen vandaag nog geldig
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Materiaal:Metaal
- Type:Plakspaan
De GAMMA plakspaan is 280mm bij 130mm, oftewel 28cm bij 13cm, en gemaakt van staal. De plakspaan is ideaal voor het afstrijken en aanbrengen van pleisterlagen. Het metselgereedschap gebruikt je tijdens het werken met specie en stucmortel. Onder meer voor het aanrapen en egaliseren van wanden en vloeren. De 28cm bij 13cm metende plakspaan heeft een houten handvat. Dit zorgt voor stevige grip. Zoek je een andere plakspaan? GAMMA heeft ook plakspanen met vertanding of plakspanen van andere materialen in het assortiment.
Klantbeoordelingen
53 klantbeoordelingen
5 sterren
30 beoordelingen
4 sterren
11 beoordelingen
3 sterren
3 beoordelingen
2 sterren
4 beoordelingen
1 ster
5 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Maakt het makkelijker
Goede kwailiteit , handig in gebruik
Anoniem
26 augustus 2025
5/5
Kwaliteitsvol plakspaan
Prijs kwaliteit zeker een goede aankoop geweest voor het glad strijken van gyproc naden.
D M
24 november 2024
Passende accessoires
Handig als set kopen
GAMMA plakspaan 280x130 mm13.49
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 13.49
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 400871 |
| EAN | 8711247712053 |
| Gewicht product | 332 gr |
| Hoogte product | 280 mm |
| Lengte product | 97 mm |
| Breedte product | 130 mm |
| Type(nummer) | 280 x 130mm |
| Merk | GAMMA |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.