GAMMA rolgordijn badkamer 1782 wit 60x190 cm
Prijs: 64.29 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Kleurfamilie:Wit
- Geschikt voor:Vast raam
- Mate van verduistering:Lichtdoorlatend
De rolgordijnen van GAMMA zijn een snelle, eenvoudige en voordelige manier om je ramen te verduisteren. Deze rolgordijnen zijn lichtdoorlatend, vochtbestendig en bijgevolg erg geschikt om in je badkamer of toilet op te hangen. Maak je keuze uit verschillende afmetingen, materialen en kleuren waaronder dit effen model van 60 op 190 cm uit synthetisch textiel in de kleur wit 1782. Tip: bevestig de rolgordijnen in / op je raam of aan je plafond en rol je gordijnen op met de elegante ketting die je aan de linker- of rechterkant van je gordijn kan bevestigen. Nog een tip: je kan de standaard ketting van 100 cm vervangen door een kettingmechanisme van 250 cm voor nog meer gebruiksgemak.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 524668 |
| EAN | 8711247846260 |
| Gewicht product | 433 gr |
| Hoogte product | 1900 mm |
| Lengte product | 60 mm |
| Breedte product | 600 mm |
| Type(nummer) | 190 x 60 cm 1782 |
| Merk | GAMMA |
Klantbeoordelingen
1 klantbeoordeling
5 sterren
0 beoordelingen
4 sterren
0 beoordelingen
3 sterren
1 beoordeling
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
3/5
Geen 60 cm
De stof van het gordijn is geen 60 cm maar ong. 56-57 cm. Bij ons kiert het hierdoor aan de zijkanten.
Mijke
4 augustus 2017