GAMMA rolgordijn badkamer 1888 ecru glans 120x190 cm
Prijs: 105 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Kleurfamilie:Wit
- Geschikt voor:Vast raam
- Mate van verduistering:Lichtdoorlatend
De rolgordijnen van GAMMA zijn een snelle, eenvoudige en voordelige manier om je ramen te verduisteren. Deze rolgordijnen zijn lichtdoorlatend, vochtbestendig en bijgevolg erg geschikt om in je badkamer of toilet op te hangen. Maak je keuze uit verschillende afmetingen, materialen en kleuren waaronder dit effen model van 120 op 190 cm uit synthetisch textiel in de kleur ecru 1888. Tip: bevestig de rolgordijnen in / op je raam of aan je plafond en rol je gordijnen op met de elegante ketting die je aan de linker- of rechterkant van je gordijn kan bevestigen. Nog een tip: je kan de standaard ketting van 100 cm vervangen door een kettingmechanisme van 250 cm voor nog meer gebruiksgemak.
Klantbeoordelingen
1 klantbeoordeling
5 sterren
0 beoordelingen
4 sterren
1 beoordeling
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
4/5
Chique uitstraling
Net even anders door de glans. Lichtdoorlatend maar vanwege het vrij dikke doek toch nog wat aan de donkere kant. Er zitten geen afdekkapjes bij waardoor de schroefjes erg in het zicht zitten. Of het doek echt schimmelwerend en vochtbestendig is zal de tijd moeten leren.
ZetW
8 december 2019
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 524677 |
| EAN | 8711247846345 |
| Gewicht product | 1429 gr |
| Hoogte product | 1900 mm |
| Lengte product | 60 mm |
| Breedte product | 1200 mm |
| Type(nummer) | 190 x 120 cm 1888 |
| Merk | AQUARIUS |