Productomschrijving
- Kleurfamilie:Wit
- Geschikt voor:Vast raam
- Mate van verduistering:Lichtdoorlatend
De rolgordijnen van GAMMA zijn een snelle, eenvoudige en voordelige manier om je ramen te verduisteren. Deze rolgordijnen zijn lichtdoorlatend, vochtbestendig en bijgevolg erg geschikt om in je badkamer of toilet op te hangen. Maak je keuze uit verschillende afmetingen, materialen en kleuren waaronder dit effen model van 210 op 190 cm uit synthetisch textiel in de kleur ecru 1888. Tip: bevestig de rolgordijnen in / op je raam of aan je plafond en rol je gordijnen op met de elegante ketting die je aan de linker- of rechterkant van je gordijn kan bevestigen. Nog een tip: je kan de standaard ketting van 100 cm vervangen door een kettingmechanisme van 250 cm voor nog meer gebruiksgemak.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 524680 |
| EAN | 8711247846376 |
| Gewicht product | 2447 gr |
| Hoogte product | 1900 mm |
| Lengte product | 60 mm |
| Breedte product | 2100 mm |
| Type(nummer) | 190 x 210 cm 1888 |
| Merk | AQUARIUS |