GAMMA rolgordijn verduisterend zwart (kleurnr. 5710) 120x190 cm (bxh)
25% korting
Beoordeeld met 4.7 van de 5 sterren, 31 klantbeoordelingen
GAMMA
Oude prijs: 99.99 euroPrijs: 74.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 594916 |
| EAN | 8711247922506 |
| Gewicht product | 422 gr |
| Hoogte product | 1600 mm |
| Lengte product | 60 mm |
| Breedte product | 870 mm |
| Type(nummer) | 160 x 87 cm 5700 |
| Merk | GAMMA |