Gamma rolgordijn effen verduisterend 210x190 751 beige
Prijs: 110 euro
Afmeting:
Kleur:
Eerst proberen? Bestel een kleurstaal
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Kleurfamilie:Bruin
- Geschikt voor:Vast raam
- Mate van verduistering:Verduisterend
Dit GAMMA rolgordijn is beige van kleur (751) en werkt verduisterend. Het gordijn van 210 cm breed en 190 cm hoog is gemaakt van synthetisch textiel. Het rolgordijn is ideaal voor elke ruimte, praktisch in gebruik, én geeft je interieur een decoratieve uitstraling. De verduisterende stof maakt het gordijn bij uitstek geschikt voor slaap- en kinderkamers. Als het rolgordijn iets te breed is voor je raam, dan is dit geen probleem. Het gordijn is gemakkelijk zelf of via de Gamma inkortservice in de breedte in te korten. Ook montage is eenvoudig dankzij de meegeleverde montage-instructie en materialen. De bedieningsketting is naar keuze links of rechts te plaatsen. Het beige GAMMA rolgordijn is decoratief, functioneel en eenvoudig te monteren en daardoor ideaal als raamdecoratie. Het gordijn is 210 centimeter breed inclusief alle montagematerialen. De stofbreedte van het gordijn is 207 centimeter.
Klantbeoordelingen
1 klantbeoordeling
5 sterren
1 beoordeling
4 sterren
0 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Goed verduisterend rolgordijn! En toch licht.
Goed gordijn! Mooie kleur en verduisterd goed. Voor onze babykamer. Gebruikt icm gordijnen.
Kgx
22 mei 2020
Passende accessoires
Handig als set kopen
Gamma rolgordijn effen verduisterend 210x190 751 beige110.00
Voeg product toe aan set
Totaal 110.00
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 609779 |
| EAN | 8711247949527 |
| Gewicht product | 2199 gr |
| Hoogte product | 1900 mm |
| Lengte product | 60 mm |
| Breedte product | 2100 mm |
| Type(nummer) | 1900 x 2100mm 751 |
| Merk | GAMMA |