GAMMA rolgordijn effen verduisterend 3635 roze 120x190 cm
Prijs: 72.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Kleurfamilie:Rood
- Geschikt voor:Vast raam
- Mate van verduistering:Verduisterend
De rolgordijnen van GAMMA zijn een snelle, eenvoudige en voordelige manier om je ramen te verduisteren. Deze rolgordijnen laten geen licht door. Maak je keuze uit verschillende afmetingen, materialen en kleuren waaronder dit effen model van 120 op 190 cm uit synthetisch textiel in de kleur roze 3635. Tip: bevestig de rolgordijnen in / op je raam of aan je plafond en rol je gordijnen op met de elegante ketting die je aan de linker- of rechterkant van je gordijn kan bevestigen. Nog een tip: je kan de standaard ketting van 100 cm vervangen door een kettingmechanisme van 250 cm voor nog meer gebruiksgemak.
Klantbeoordelingen
2 klantbeoordelingen
5 sterren
2 beoordelingen
4 sterren
0 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Top
Prima rolgordijn. Verduistert goed, makkelijk te monteren!
Marjolein
9 augustus 2020
5/5
Mooi verduisterend rolgordijn
Mooi verduisterend rolgordijn
PattyK
30 oktober 2019
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 524209 |
| EAN | 8711247841746 |
| Gewicht product | 1429 gr |
| Hoogte product | 1900 mm |
| Lengte product | 60 mm |
| Breedte product | 1200 mm |
| Type(nummer) | 190 x 120 cm 3635 |
| Merk | GAMMA |