GAMMA rolgordijn effen verduisterend 3639 groen 120x250 cm
Prijs: 87.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Kleurfamilie:Groen
- Geschikt voor:Vast raam
- Mate van verduistering:Verduisterend
De rolgordijnen van GAMMA zijn een snelle, eenvoudige en voordelige manier om je ramen te verduisteren. Deze rolgordijnen laten geen licht door. Maak je keuze uit verschillende afmetingen, materialen en kleuren waaronder dit effen model van 120 op 250 cm uit synthetisch textiel in de kleur groen 3639. Tip: bevestig de rolgordijnen in / op je raam of aan je plafond en rol je gordijnen op met de elegante ketting die je aan de linker- of rechterkant van je gordijn kan bevestigen. Nog een tip: je kan de standaard ketting van 100 cm vervangen door een kettingmechanisme van 250 cm voor nog meer gebruiksgemak.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 524221 |
| EAN | 8711247841869 |
| Gewicht product | 1730 gr |
| Hoogte product | 2500 mm |
| Lengte product | 60 mm |
| Breedte product | 1200 mm |
| Type(nummer) | 250 x 120 cm 3639 |
| Merk | GAMMA |
Handleidingen en brochures
Klantbeoordelingen
3 klantbeoordelingen
5 sterren
1 beoordeling
4 sterren
2 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Rolgordijn
Mooie verduisterende rolgordijnen van goede kwaliteit.
Karin1
12 januari 2019
4/5
Gordijn
Kleur is minder fel als op de foto
Eefke
15 september 2019
4/5
Verduisterd heel goed
gemakkelijk op te hangen en in te korten
goede verduistering
Delphine
12 augustus 2018