GAMMA rolgordijn verduisterend zwart (kleurnr. 5710) 120x190 cm (bxh)
25% korting
Beoordeeld met 4.7 van de 5 sterren, 31 klantbeoordelingen
GAMMA
Oude prijs: 99.99 euroPrijs: 74.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 524635 |
| EAN | 8711247845935 |
| Gewicht product | 750 gr |
| Hoogte product | 1900 mm |
| Lengte product | 60 mm |
| Breedte product | 600 mm |
| Type(nummer) | 190 x 60 cm 5773 |
| Merk | GAMMA |