GAMMA rolgordijn koordloos lichtdoorlatend licht grijs (5731) 210 x 190 cm
Prijs: 84.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Kleurfamilie:Grijs
- Geschikt voor:Vast raam
- Mate van verduistering:Lichtdoorlatend
Het GAMMA rolgordijn uni lichtgrijs (5731) 210 x 190 cm is ideaal voor elke ruimte. Het rolgordijn is niet alleen praktisch in gebruik, maar draagt ook bij aan de decoratieve uitstraling van je interieur. Daarnaast zorgt de lichtdoorlatende stof voor een natuurlijke lichtinval. Je bedient het rolgordijn met een handgreep. Door de koordloze bediening is het bovendien extra kindveilig. Door het decoratieve, functionele karakter en de eenvoudige montage, is het GAMMA rolgordijn ideaal als raamdecoratie.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 627888 |
| EAN | 8711247962533 |
| Gewicht product | 1800 gr |
| Hoogte product | 1900 mm |
| Lengte product | 60 mm |
| Breedte product | 2100 mm |
| Type(nummer) | 190 x 210 cm 5731 |
| Merk | GAMMA |