Productomschrijving
- Kleurfamilie:Wit
- Geschikt voor:Vast raam
- Mate van verduistering:Lichtdoorlatend
Het GAMMA rolgordijn uni wit (5731) 180 x 190 cm is ideaal voor elke ruimte. Het rolgordijn is niet alleen praktisch in gebruik, maar draagt ook bij aan de decoratieve uitstraling van je interieur. Daarnaast zorgt de lichtdoorlatende stof voor een natuurlijke lichtinval. Je bedient het rolgordijn met een handgreep. Door de koordloze bediening is het bovendien extra kindveilig. Door het decoratieve, functionele karakter en de eenvoudige montage, is het GAMMA rolgordijn ideaal als raamdecoratie.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 627881 |
| EAN | 8711247962458 |
| Gewicht product | 1550 gr |
| Hoogte product | 1900 mm |
| Lengte product | 60 mm |
| Breedte product | 1800 mm |
| Type(nummer) | 190 x 180 cm 833 |
| Merk | GAMMA |