GAMMA rolgordijn koordloos verduisterend antraciet (5756) 180 x 190 cm
Prijs: 104 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Kleurfamilie:Grijs
- Geschikt voor:Vast raam
- Mate van verduistering:Verduisterend
Het GAMMA rolgordijn verduisterend uni antraciet (5756) 180 x 190 cm is ideaal voor elke ruimte in je huis. Het rolgordijn heeft een mooie structuur waardoor je een luxe uitstraling krijgt en zorgt daarnaast voor een verduisterend effect en dat maakt het product uitermate geschikt voor slaap- en kinderkamers. Je bedient het rolgordijn met een handgreep. Door de koordloze bediening is het bovendien extra kindveilig. Het rolgordijn is niet alleen praktisch in gebruik, maar draagt ook bij aan de decoratieve uitstraling van je interieur.
Klantbeoordelingen
6 klantbeoordelingen
5 sterren
3 beoordelingen
4 sterren
3 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Van koord naar koordloos rolgordijn . Perfect
Werkt prima. Eenvoudig te bevestigen
Rotteveel
24 januari 2021
5/5
Super gordijn
Perfect gordijn wel goed op maat maken anders rolt het niet op. De
Saint 538
14 juni 2020
5/5
Rolgordijn antreciet
Mooi, strak en makkelijk te monteren!
Gino
8 juni 2020
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 627912 |
| EAN | 8711247962793 |
| Gewicht product | 1550 gr |
| Hoogte product | 1900 mm |
| Lengte product | 60 mm |
| Breedte product | 1800 mm |
| Type(nummer) | 190 x 180 cm 5756 |
| Merk | GAMMA |