GAMMA rolgordijn koordloos verduisterend antraciet (5756) 210 x 190 cm
Prijs: 114 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Kleurfamilie:Grijs
- Geschikt voor:Vast raam
- Mate van verduistering:Verduisterend
Het GAMMA rolgordijn verduisterend uni antraciet (5756) 210 x 190 cm is ideaal voor elke ruimte in je huis. Het rolgordijn heeft een mooie structuur waardoor je een luxe uitstraling krijgt en zorgt daarnaast voor een verduisterend effect en dat maakt het product uitermate geschikt voor slaap- en kinderkamers. Je bedient het rolgordijn met een handgreep. Door de koordloze bediening is het bovendien extra kindveilig. Het rolgordijn is niet alleen praktisch in gebruik, maar draagt ook bij aan de decoratieve uitstraling van je interieur.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 627913 |
| EAN | 8711247962809 |
| Gewicht product | 1800 gr |
| Hoogte product | 1900 mm |
| Lengte product | 60 mm |
| Breedte product | 2100 mm |
| Type(nummer) | 190 x 210 cm 5756 |
| Merk | GAMMA |
Klantbeoordelingen
5 klantbeoordelingen
5 sterren
3 beoordelingen
4 sterren
1 beoordeling
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
1 beoordeling
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Blij met de aankoop
Mooi gordijn, verduisterd goed en makkelijk te bevestigen. Wel moeten wij even wennen aan het koordloos systeem maar dit werkt goed.
Ellen
12 januari 2021
5/5
Goeie gordijnen
Goed en handige gordijnen
Gordijn
29 juni 2020
5/5
Super gordijn.
Werkt perfect wel goed op maat maken anders rolt het gordijn niet op.
Saint 538
14 juni 2020