GAMMA rolgordijn koordloos verduisterend muisgrijs (5749) 120 x 190 cm
Prijs: 74.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Kleurfamilie:Grijs
- Geschikt voor:Vast raam
- Mate van verduistering:Verduisterend
Het GAMMA rolgordijn verduisterend unimuisgrijs (5749) 120 x 190 cm is ideaal voor elke ruimte in je huis. Het rolgordijn heeft een mooie structuur waardoor je een luxe uitstraling krijgt en zorgt daarnaast voor een verduisterend effect en dat maakt het product uitermate geschikt voor slaap- en kinderkamers. Je bedient het rolgordijn met een handgreep. Door de koordloze bediening is het bovendien extra kindveilig. Het rolgordijn is niet alleen praktisch in gebruik, maar draagt ook bij aan de decoratieve uitstraling van je interieur.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 627904 |
| EAN | 8711247962700 |
| Gewicht product | 1060 gr |
| Hoogte product | 1900 mm |
| Lengte product | 60 mm |
| Breedte product | 1200 mm |
| Type(nummer) | 190 x 120 cm 5749 |
| Merk | GAMMA |
Klantbeoordelingen
1 klantbeoordeling
5 sterren
1 beoordeling
4 sterren
0 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Good product
Good product
Its really good quality. Its cordless so that makes installation handy.
Negative point: There were no installation instructions in the package. Had to go to Gamma to get it sorted. 2 packages were opened and all of them had different material to hang it and that too incomplete. Installation instruction with this new cordless system would have saved me 2 trips to Gamma.
lxRavenxl
16 november 2019