Productomschrijving
- Kleurfamilie:Grijs
- Geschikt voor:Vast raam
- Mate van verduistering:Verduisterend
Het GAMMA rolgordijn verduisterend uni muisgrijs (5749) 60 x 190 cm is ideaal voor elke ruimte in je huis. Het rolgordijn heeft een mooie structuur waardoor je een luxe uitstraling krijgt en zorgt daarnaast voor een verduisterend effect en dat maakt het product uitermate geschikt voor slaap- en kinderkamers. Je bedient het rolgordijn met een handgreep. Door de koordloze bediening is het bovendien extra kindveilig. Het rolgordijn is niet alleen praktisch in gebruik, maar draagt ook bij aan de decoratieve uitstraling van je interieur.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 627902 |
| EAN | 8711247962670 |
| Gewicht product | 538 gr |
| Hoogte product | 1900 mm |
| Lengte product | 60 mm |
| Breedte product | 600 mm |
| Type(nummer) | 190 x 60 cm 5749 |
| Merk | GAMMA |