GAMMA rolgordijn koordloos verduisterend sneeuwwit (5715) 120 x 190 cm
Prijs: 74.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Kleurfamilie:Wit
- Geschikt voor:Vast raam
- Mate van verduistering:Verduisterend
Het GAMMA rolgordijn verduisterend uni sneeuwwit (5715 120 x 190 cm is ideaal voor elke ruimte in je huis. Het rolgordijn heeft een mooie structuur waardoor je een luxe uitstraling krijgt en zorgt daarnaast voor een verduisterend effect en dat maakt het product uitermate geschikt voor slaap- en kinderkamers. Je bedient het rolgordijn met een handgreep. Door de koordloze bediening is het bovendien extra kindveilig. Het rolgordijn is niet alleen praktisch in gebruik, maar draagt ook bij aan de decoratieve uitstraling van je interieur.
Klantbeoordelingen
1 klantbeoordeling
5 sterren
1 beoordeling
4 sterren
0 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Fijn verduisterend gordijn
Goed verduisterend en makkelijk te monteren. Ik heb hem niet hoeven inkorten dus ik weet niet of dat makkelijk gaat. Verder ruikt rolt hij langzaam op, kun je hem op elke hoogte vast zetten. Ben er heel blij mee!
Mevrouw P
15 februari 2021
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 627898 |
| EAN | 8711247962632 |
| Gewicht product | 1060 gr |
| Hoogte product | 1900 mm |
| Lengte product | 60 mm |
| Breedte product | 1200 mm |
| Type(nummer) | 190 x 120 cm 5715 |
| Merk | GAMMA |