GAMMA rolgordijn lichtdoorlatend 833 wit 60x190 cm
Prijs: 25.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Kleurfamilie:Wit
- Geschikt voor:Vast raam
- Mate van verduistering:Lichtdoorlatend
De rolgordijnen van GAMMA zijn een snelle, eenvoudige en voordelige manier om je ramen te verduisteren. Deze rolgordijnen zijn lichtdoorlatend. Maak je keuze uit verschillende afmetingen, materialen en kleuren waaronder dit effen model van 60 op 190 cm uit synthetisch textiel in de kleur wit 833. Tip: bevestig de rolgordijnen in / op je raam of aan je plafond en rol je gordijnen op met de elegante ketting die je aan de linker- of rechterkant van je gordijn kan bevestigen. Nog een tip: je kan de standaard ketting van 100 cm vervangen door een kettingmechanisme van 250 cm voor nog meer gebruiksgemak.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 524119 |
| EAN | 8711247840879 |
| Gewicht product | 750 gr |
| Hoogte product | 1900 mm |
| Lengte product | 60 mm |
| Breedte product | 600 mm |
| Type(nummer) | 190 x 60 cm 833 |
| Merk | GAMMA |
Handleidingen en brochures
Bestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.
Klantbeoordelingen
2 klantbeoordelingen
5 sterren
1 beoordeling
4 sterren
0 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
1 beoordeling
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Super tevreden
Ben erg tevreden en makkelijk te bevestigen
Angelique
25 maart 2021
2/5
Teveel licht doorlatend
Had precies de goede maten meegebracht. Op aanraden van de vriendelijke en behulpzame medewerkster moest er dan een aantal cm's va.n de breedte af. Geloof altijd deskundigen, dus akkoord gegaan. Die cm's kom ik nu precies tekort: zon aan beide kanten van het rolgordijn....
T de Bruin
4 oktober 2017