GAMMA rolgordijn lichtdoorlatend dessin 1224 ribbel wit 150x190 cm
Prijs: 74.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Kleurfamilie:Wit
- Geschikt voor:Vast raam
- Mate van verduistering:Lichtdoorlatend
De rolgordijnen van GAMMA zijn een snelle, eenvoudige en voordelige manier om je ramen te verduisteren. Deze rolgordijnen zijn lichtdoorlatend. Maak je keuze uit verschillende afmetingen, materialen en kleuren waaronder dit model van 150 op 190 cm uit synthetisch textiel in geribbeld wit. Tip: bevestig de rolgordijnen in / op je raam of aan je plafond en rol je gordijnen op met de elegante ketting die je aan de linker- of rechterkant van je gordijn kan bevestigen. Nog een tip: je kan de standaard ketting van 100 cm vervangen door een kettingmechanisme van 250 cm voor nog meer gebruiksgemak.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 524305 |
| EAN | 8711247842682 |
| Gewicht product | 1769 gr |
| Hoogte product | 1900 mm |
| Lengte product | 60 mm |
| Breedte product | 1500 mm |
| Type(nummer) | 190 x 150 cm 1224 |
| Merk | GAMMA |
Handleidingen en brochures
Klantbeoordelingen
2 klantbeoordelingen
5 sterren
0 beoordelingen
4 sterren
2 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
4/5
Rolgordijn
Heel mooi stevig rolgordijn, lichtdoorlatend maar niet doorzichtig.
Marijke
12 mei 2020
4/5
Past in elk interieur
Rolgordijnen passen in elk in interieur. Deze is zeker toepasbaar in zowel een landelijk, strak en romantisch interieur (combinatie van ons interieur).
7 januari 2017