Productomschrijving
- Kleurfamilie:Grijs
- Geschikt voor:Vast raam
- Mate van verduistering:Verduisterend
De rolgordijnen van GAMMA zijn een snelle, eenvoudige en voordelige manier om je ramen te verduisteren. Maak je keuze uit verschillende afmetingen, materialen, kleuren en dessins waaronder dit zwarte model met jacquardmotief van 210 op 190 cm uit synthetisch textiel. Tip: bevestig de rolgordijnen in / op je raam of aan je plafond en rol je gordijnen op met de elegante ketting die je aan de linker- of rechterkant van je gordijn kan bevestigen. Nog een tip: je kan de standaard ketting van 100 cm vervangen door een kettingmechanisme van 250 cm voor nog meer gebruiksgemak.
Passende accessoires
Handig als set kopen
GAMMA rolgordijn verduisterend 3565 zwart 210x190 cm126.00
Voeg product toe aan set
Totaal 126.00
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 524464 |
| EAN | 8711247844266 |
| Gewicht product | 2447 gr |
| Hoogte product | 1900 mm |
| Lengte product | 60 mm |
| Breedte product | 2100 mm |
| Type(nummer) | 190 x 210 cm 3565 |
| Merk | GAMMA |