GAMMA rolgordijn verduisterend 3639 groen 60x190 cm
Prijs: 33.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Kleurfamilie:Groen
- Geschikt voor:Vast raam
- Mate van verduistering:Verduisterend
De rolgordijnen van GAMMA zijn een snelle, eenvoudige en voordelige manier om je ramen te verduisteren. Deze rolgordijnen laten geen licht door. Maak je keuze uit verschillende afmetingen, materialen en kleuren waaronder dit effen model van 60 op 190 cm uit synthetisch textiel in de kleur groen 3639. Tip: bevestig de rolgordijnen in / op je raam of aan je plafond en rol je gordijnen op met de elegante ketting die je aan de linker- of rechterkant van je gordijn kan bevestigen. Nog een tip: je kan de standaard ketting van 100 cm vervangen door een kettingmechanisme van 250 cm voor nog meer gebruiksgemak.
Klantbeoordelingen
1 klantbeoordeling
5 sterren
0 beoordelingen
4 sterren
1 beoordeling
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
4/5
Leuke rolgordijn
Leuke rolgordijnen die zeer makkelijk te plaatsen zijn! Wij hebben de steunen gekit. Beetje gek maar werkt perfect!
De gordijnen houden het licht goed tegen!
De kleur(3639) op internet komt absoluut niet overeen met het artikel zelf. In het echt is de kleur veel zachter. Wij waren in de winkel geweest dus wisten wat wij kregen maar houd hier wel rekening mee als je deze besteld!
SO
24 mei 2021
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 524216 |
| EAN | 8711247841814 |
| Gewicht product | 750 gr |
| Hoogte product | 1900 mm |
| Lengte product | 60 mm |
| Breedte product | 600 mm |
| Type(nummer) | 190 x 60 cm 3639 |
| Merk | GAMMA |
Handleidingen en brochures
Bestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.