GAMMA schaar roestvast 175 mm
Prijs: 8.99 euro
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo t/m morgen geldig
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
Knip, knip: vind de schaar die bij je past! Deze roestvaste huishoudschaar van GAMMA is 17,5 cm lang, heeft ergonomische handvaten en is geschikt voor je dagelijkse knipklussen. Goed om weten: rechtshandig.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 400724 |
| EAN | 8711247710592 |
| Gewicht product | 44 gr |
| Hoogte product | 165 mm |
| Lengte product | 10 mm |
| Breedte product | 65 mm |
| Type(nummer) | 175mm |
| Merk | GAMMA |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.
Vaak samen gekocht
Klantbeoordelingen
6 klantbeoordelingen
5 sterren
4 beoordelingen
4 sterren
0 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
2 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Een handige schaar
Het is geen bijzonder model schaar o.i.d. maar dat hoeft ook niet: het doet wat het moet doen. Gebruik hem voor alles en nog wat in het huis, fijn medium-maatje.
La
8 oktober 2024
5/5
Prima schaar
Knipt goed, handzaam en beperkte bergruimte nodig. Ligt in keukenla.
Casper
23 juni 2024
1/5
Niet voor mij
het is een slappe, weinig stabiele schaar. Schroef aangedraaid en meteen weer lossing. (Melk)karton is eigenlijk al te dik voor deze schaar
Anna S
24 september 2024