Productomschrijving
Schep voor lichte verplantingswerkzaamheden
De Gamma midi tuinschep is geschikt voor lichte verplantwerkzaamheden in zand en aarde. De schep heeft een steel van 75 cm met een T-greep, waardoor je hem gemakkelijk kan vasthouden. De afmetingen van de schep zelf zijn 200x170 mm. De schep is gemaakt van verzinkt staal, dat het gereedschap tegen roestvorming beschermt en een lange levensduur geeft. Enkele gebruikstips: om er goed mee te werken moet je vooral druk op de kruk zetten en de andere hand aan de steel houden. De gewaxte essenhouten steel zorgt ervoor dat het hout kan ademen en geen water en vuil opneemt. Door het waxen heeft de steel een langere levensduur en ligt ze aangenaam in de hand, zeker bij langdurig gebruik. De kans op blaren bij langdurig gebruik is minimaal. Bovendien is waxen beter voor het milieu dan vernissen.
Klantbeoordelingen
2 klantbeoordelingen
5 sterren
2 beoordelingen
4 sterren
0 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Peinture Gamma
J'ai acheté la marque Gamma en peinture et à mon grand étonnement la qualité équivaut largement à Levis ... Et le prix j'ai 2 voir 3 fois plus de peinture que chez Levis.
Kartman
16 februari 2019
5/5
schep om mee te scheppen.
Je kunt er prima mee scheppen. Ik heb er bergen mee verzet! en dat zonder op te scheppen.
Na dat ik te veel hooi op mijn vork genomen had. Besloot ik te investeren in deze geweldige schep. Ik wil er eigenlijk niet over opscheppen.. maar deze is geweldig als je een kuil graaft voor een ander. Aangezien ''vele handen maken licht werk'' kan deze schep ook overweg met andere scheppen, en kun je de steel goed vatten als je tenminste niet in 7 gaten tegelijk loopt!
Zonder er te diep op door te gaan denk ik dat deze schep een goede aanwinst is voor de collectie.
7 juni 2017
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 448873 |
| EAN | 8711247768821 |
| Gewicht product | 848 gr |
| Hoogte product | 920 mm |
| Lengte product | 100 mm |
| Breedte product | 170 mm |
| Type(nummer) | 448873 |
| Merk | GAMMA |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |